4 september 2026 – Zoetermeer en Rotterdam

Leergang implantologie Vast en Zeker Module 1

Om zelfstandig, verantwoord, voorspelbaar en zelfverzekerd te implanteren!

De leergang Implantologie bestaat uit drie modules, waarbij uw startpunt wordt bepaald door uw huidige kennisniveau. Na afronding van elke module kunt u deelnemen aan het Vast & Zeker Mentorship-programma. In dit programma krijgt u de kans om daadwerkelijk bij een aantal patiënten te implanteren, onder begeleiding van een ervaren, NVOI-geregistreerd implantoloog. De opleiding is onafhankelijk van implantaatmerken.

Module 1: Implantologie de Basis​

Datum & Tijd: Vanaf 4 september
Locatie: Zoetermeer en Rotterdam
Voor wie: BIG-geregisteerde tandartsen en MKA- chirurgen die willen starten of reeds enige tijd bezig zijn met implantologie.

Wat kunt u verwachten

Module 1 is erop gericht om op verantwoorde wijze opstarten van implantologie (chirurgie, prothetiek, organisatie en administratie) in de praktijk. 

Aantal dagen

6 dagen + optioneel mentorship van 1 of 2 dagen
Aantal uur studiebelasting: +/- 2 uur per opleidingsdag

Kosten

€5.995,-. De cursus is vrijgesteld van btw.
Inclusief alle benodigde materialen, waaronder: het boek Vast & Zeker (deel I), voorbeeldbrieven, voorbeeld informed consent, gebruiksmateriaal tijdens de opleiding, lunch en 1x diner

Accreditatie

6,5 KRT punten per opleidingsdag, totaal 39 KRT punten.

Module 1 vast en zeker